Nie taki COVID straszny…

Kolejne wspomnienie słonecznych dni oraz lekkich kadrów z poprzedniego roku. Tutaj znajdziecie radość oczekiwania na największy cud jakim jest DZIECKO… tutaj też znajdziecie jak piękny jest dar rodzicielstwa i CZAS spędzony z najbliższymi. W ostatnich tygodniach tego czasu mamy dla siebie dużo, dużo więcej, więc wykorzystujemy go na wszystko po troszku… Jedyne czego mi brakuje to zdjęć, nowych kadrów i nowych twarzy :)

Rząd popuścił nam troszkę z obostrzeniami dlatego możemy zabrać Was do „lasu” czy innej przestrzeni nie publicznej :). Więc jeśli jesteście chętni na sesyjkę nie ważne jaką dziecięcą, ciążową, rodzinną, portretową, itp. itd. to mamy dla Was specjalna ofertę. Zrobiliśmy promocję przez co cena poszła o minimum stówkę w dół niezależnie od tego czy zafundujecie komuś bon podarunkowy do wykorzystania później czy też Wam się nudzi to teraz jest świetna okazja zrobić sobie fajną pamiątkę na później w mega okazyjnej cenie.

Ps. Zgodnie z obecnymi przepisami i przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności w trakcie wykonywania takiej sesji nie musicie być w maskach (no chyba że chcecie ;))

Zapraszamy :)

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

More To Explore